Z důvodu aktuální epidemiologické situace je od 18.9.2020 v léčebně a domově pro seniory vyhlášen ZÁKAZ NÁVŠTĚV.


Předávání balíčků klientům

Pokud chcete předat nějaké věci klientům, je nutné si domluvit termín předání na tel. 354 415 120 v pracovní dny v době 10.00-12.00 hod. Z provozních důvodů není možné předávat balíčky pro klienty odpoledne po 14.30 hod., ani v sobotu a neděli. Žádáme Vás o předávání pouze nezbytných věcí. V žádném případě ne potravin, které se rychle kazí.  Vzhledem k uzavření budovy, je nutné od hlavního vchodu v domluvené době zavolat na tel. 354 415 120. Mějte prosím trpělivost, naši zaměstnanci pracují s klienty.


Videohovory pro klienty

Vzhledem k zákazu návštěv v naší léčebně a domově pro seniory, jsme se rozhodli umožnit našim klientům a jejich blízkým komunikaci prostřednictvím videohovoru. Komunikace bude možná pomocí aplikací WhatsApp a Skype. Pro klienty máme k dispozici několik tabletů.

Abychom vše organizačně zvládli, prosíme respektujte následující postup. Není možné volat přímo na naše zařízení, nejsme schopni na takové volání reagovat. Naši zaměstnanci přednostně poskytují péči našim klientům. Napište prosím na email klienti@amica-centrum.cz, kdy se s vámi můžeme spojit, jméno klienta a pro aplikaci WhatsApp telefonní číslo nebo pro aplikaci Skype identifikátor. Volte časy po 13. hodině s min. dvouhodinovým intervalem, ve kterém vás můžeme zastihnout. Hovory prosím domlouvejte alespoň den předem, na víkend nejpozději v pátek dopoledne. Naši zaměstnanci se s vámi pokusí v uvedeném čase spojit a předají tablet klientovi. Prosím omezte hovory max. na 10 minut. Spojení nemusí být vždy kvalitní vzhledem k omezené kapacitě našeho internetového připojení.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.